Okresní myslivecký spolek Havlíčkův Brod uspořádal ve dnech 24 – 26.5.2024 na zámku ve Světlé nad Sázavou Myslivecké slavnosti a zároveň Chovatelskou přehlídku trofejí.V rámci slavností proběhl den dětí s myslivostí, ukázky sokolnictví, přehlídka loveckých psů, vábení zvěře, alternativní střelnice a na závěr v kostele Sv. Václava Svatohuberstká mše. Náš spolek měl své zastoupení na výstavě mysliveckých trofejí … trofeje od Petra Krepčíka, Stanislava Míchala, Karla Koutného. Také jsem našla trofeje od našich mysliveckých kamarádů Lucie Čápové nebo Jar. Bohuňka. Výstava mysliveckých trofejí byla uspořádáná v překrásných historických prostorách zámku a působila tak velmi impozantně. Foto v galerii.