Již po několikáté jsme se rozhodli  pořádat pro děti i dospělé tradiční „Pálení čarodějnic“. Opět v Jeníkově za sokolovnou. Nejdříve velká brigáda na dřevo , vymyslet a připravit soutěže, zajistit sladkosti a dárky pro děti,nezapomenout na špekáčky, pití (děkujeme Městu GJ za finanční podporu), něco pro dospěláky, klobásky…No a hlavně stále obava z toho počasí. Nakonec v něděli 30.4. na nás vykouklo  to sluníčko. Ráno tedy šup všichni za sokolovnu a může se stavět hranice. Nádhernou čarodějnici připravily Lenky Špitálníkovic… Postavit stany, nanosit všechen materiál, lavice pro posezení,vysvětlit soutěže(děkujeme dobrovolníkům) a ještě není ani 16 hodin a už přichází první děti v kostýmech. Máme radost…počasí drží, postupně se celý plac plní, hudba vyhrává(p. Filip – super),  děti nadšené ze soutěží, opravdu v nádherných čarodějnických kostýmech, dospěláci si také užívají tu atmosféru příjemného odpoledne. Soutěž jízdu v kolečku na čas ..jsme pak už museli stopnout, to by se snad jezdilo do tmy. Okolo 18 hodiny jsme mohli konečně vyhlásit vítěze soutěží, jízdy v kolečku a hlavně nej čarodějnický kostým. Všichni byli odměněni diplomy, velkými balíčky, plyšáky, sportovní hrou. No a hurá ..šlo se zapálit tu hranici s čarodějnicí. Rozdali jsme 119 lístků dětem na špekáčky a pití, 90 lístů na soutěže, přes 50 lístů na jízdu v kolečku..Je to tedy vždy “ divočina“ vše zajistit, ale stojí to za to a fotky to potvrzují. Jsou přidány v galerii.