První týden v září , tedy 4.9.2022 proběhlo u nás v Kopaninách u hájovny již podruhé „Loučení s prázdninami“ akce pro děti, kterou pořádá Město Golčův Jeníkov. Připravili jsme celý areál, bylo vysekáno, klubovna uklizena, bohaté občerstvení nachystáno. Postaveny venkovní stany a pod nimi sezení.Všude vlály barevné balónky..a čekáme na děti s rodiči. Hasiči některé skupinky svezli  z města, ostatní přišli procházkou, nebo dojeli na kolech, přijel „žluťák “ i ostatní členové kulturní akce a mohlo se začít. Hlavně aby vydrželo počasí, akce totiž byla posunuta ze srpna, kdy vydatně pršelo. Tentokrát tedy ne a tak si děti nejdříve užily program se „žluťákem“, ale taky bumberball – nafukovací koule, tradiční malování na obličej, skákací hrad i další nachystaný doprovodný program.Pro dospěláky jsme připravili zábavné kvízy  o hradech, pivu, filmových hláškách – zůčastnilo se celkem 18 partiček, a vyhlásili jsme 4 vítěze.Rodiče samozřejmě vše fotili,děti spořádaly všechny připravené párky v rohlíku, vynikající bezinkovou limonádu, došlo i na opékání špekáčků, podávala si piza, nanuky, poháry…Bylo to prostě opět příjemné a pohodové odpoledne se spokojenými dětmi i jejich rodiči. Během letní sezóny jsme s Městem GJ spolupracovali i na dalších projektech : zajistili jsme tak občerstvení na všech letních kinech – bylo to 5 pátečních večerů a také na koncertu dechovky “ Sebranka“ v rámci pouti.Letní akce jsou za námi, čeká nás podzim – pro nás hony a pak ještě jedna akce pro Město GJ – advent. Fotky z těchto akcí jsou ve fotogalerii.