Je konec června a jako každý rok náš myslivecký spolek pořádal Střelecký den. Pokolikáté už…..? Stává se z toho pomalu ale jistě tradice, kterou si užívají nejen členové spolku, ale i pravidelní hosté, rodinní příslušníci, kamarádi. Střelecký den byl velmi dobře zorganizován ,a i když ho naši členové nazývají tzv. „sranda mač“ , jsou na něm dodržována všechna bezpečnostní opatření, které předseda spolku Petr Krepčík na úvod všem připomněl. Střelecký den se vydařil, střelci byli soutěživí, občerstvení bohaté ,na závěr se opékalo prasátko a přivětivé počasí jen tento zážitkový den umocnilo. Poděkování od hostujících střelců samozřejmě velmi potěšilo.

Výsledky muži:

1.místo Martin Steklý

2.místo Petr Krepčík

3.místo Milan Čuda

4.místo Jiří Míchal

5.místo Zdeněk Vondra.

Výsledky ženy – soutěžily jen dvě: první se umístila . p.Hronová a druhá p. Kluchová.

Soutěžící obdrželi pamětní medaile, diplomy i dárky. Poděkování patří také společnosti MAT Havlíčkův Brod.

Fotografie z tohoto dne jsem přidala do galerie.